Loading...

Odvetniška družba Čeferin in partnerji posluje neprekinjeno od leta 1967

Naš odvetniki

Error message

The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.

Izberite oddelek

dr. Peter Čeferin

ustanovitelj

Email:  peter.ceferin@ceferin.si

Dr. Rok Čeferin

član upravnega odbora, specialist za civilno in medijsko pravo

Email:  rok.ceferin@ceferin.si

Aleksander Čeferin

Email:  aleksander.ceferin@ceferin.si

Dr. Rok Čeferin

član upravnega odbora, specialist za civilno in medijsko pravo

Email:  rok.ceferin@ceferin.si

Janez Koščak

član upravnega odbora, odgovoren za področje kazenskega prava

Email:  janez.koscak@ceferin.si

Jožef Klavdij Novak

član upravnega odbora, odgovoren za področje civilnega prava

Email:  jozefklavdij.novak@ceferin.si

Uroš Pogačnik

član upravnega odbora, odgovoren za področje gospodarskega prava

Email:  uros.pogacnik@ceferin.si

Janez Koščak

član upravnega odbora, odgovoren za področje kazenskega prava

Email:  janez.koscak@ceferin.si

Peter Žnidaršič

Email:  peter.znidarsic@ceferin.si

Tibor Gregl

Email:  tibor.gregl@ceferin.si

mag. Vlasta Petrucci

Email:  vlasta.petrucci@ceferin.si

Sanja Sega

Email:  sanja.sega@ceferin.si

Jernej Radež

Email:  jernej.radez@ceferin.si

Jožef Klavdij Novak

član upravnega odbora, odgovoren za področje civilnega prava

Email:  jozefklavdij.novak@ceferin.si

Maša Novak

Email:  masa.novak@ceferin.si

Lena Oreškovič

Email:  lena.oreskovic@ceferin.si

Andrej Pohar

vodja podružnice v Mariboru

Email:  andrej.pohar@ceferin.si

Irena Poženel

Email:  irena.pozenel@ceferin.si

Jaka Ločniškar

Email:  jaka.locniskar@ceferin.si

Uroš Pogačnik

član upravnega odbora, odgovoren za področje gospodarskega prava

Email:  uros.pogacnik@ceferin.si

Maja Guštin

vodja gospodarskega oddelka

Email:  maja.gustin@ceferin.si

Ines Najvirt

magistra pravnih znanosti

Email:  ines.najvirt@ceferin.si

Gašper Dernovšek

Email:  gasper.dernovsek@ceferin.si

Edo Kavalič

Email:  edo.kavalic@ceferin.si

Jaka Šubic

Email:  jaka.subic@ceferin.si

Zala Volkar

Email:  zala.volkar@ceferin.si

Katja Vivona

Email:  katja.vivona@ceferin.si

Nina Batič

Email:  nina.batic@ceferin.si

Lea Devjak

Email:  lea.devjak@ceferin.si

Nika Fabjančič

Barbara Friedl

Email:  barbara.friedl@ceferin.si

Anja Uzelac

Email:  anja.uzelac@ceferin.si

Miha bregač

Email:  miha.bregac@ceferin.si

Dr. Rok Čeferin

član upravnega odbora, specialist za civilno in medijsko pravo

Email:  rok.ceferin@ceferin.si

Eva Planinc

Email:  eva.planinc@ceferin.si

Andrej Pohar

vodja podružnice v Mariboru

Email:  andrej.pohar@ceferin.si

Tina Škorja

Email:  tina.skorja@ceferin.si

Peter Surić

Email:  peter.suric@ceferin.si

mag. Simona Dimic

Vodja administracije

Email:  simona.dimic@ceferin.si

Marko Kovačič

Namestnik vodje administracije

Email:  marko.kovacic@ceferin.si

Boris Legan

Vodja oddelka za finance in računovodstvo

Email:  boris.legan@ceferin.si

Jure Gošnik

administracija

Email:  jurij.gosnik@ceferin.si

Jaka Gašperšič

Email:  jaka.gaspersic@ceferin.si

Miran Novak

Email:  miran.novak@ceferin.si

Jasna Zupančič

Maja Frantar

Urška Petrovčič

Nina Mervič

Tina Đukić

Kristina Javornik

Tatjana Gostinčar

Suzana Miljevič

Tina Rode

Close